Ekskursijoms / Edukacijoms / Užsakymams : info@pilaitesmalunopirtys.lt arba +370 699 38 562

Privatumo politika

PILAITĖS MALŪNO PIRČIŲ
INTERNETO SVETAINĖS (ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS)
PRIVATUMO POLITIKA

Redaguota ir galioja nuo: 2023-05-01

 

ĮŽANGA

Pilaitės malūno pirčių interneto svetainėje – el. parduotuvėje, kuri yra adresu www.pilaitesmalunopirtys.lt, vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente pateikiama informacija, kurią renka ir registruoja Pilaitės malūno pirtys, tipai ir kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu: pilaitesmalunopirtys@gmail.com.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir galioja mūsų svetainės lankytojams, kiek tai susiję su informacija, kuria jie dalijasi ir (arba) kurią renka Pilaitės malūno pirtys. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai ne internetu ar kitais kanalais, išskyrus šią svetainę.

SUTIKIMAS

Naudodamiesi mūsų svetaine, Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

RENKAMA INFORMACIJA

Asmeninė informacija, kurią prašoma pateikti, ir priežastys, dėl kurių prašoma ją pateikti, Jums bus paaiškintos tuo metu, kai prašysime pateikti asmeninę informaciją.

Jei su mumis susisieksite tiesiogiai, galime gauti papildomos informacijos apie Jus, pavyzdžiui, Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, žinutės turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums siųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pasirinkti pateikti.

Kai registruojatės interneto svetainėje – el. parduotuvėje, galime paprašyti Jūsų kontaktinės informacijos, pvz., vardo ir pavardės, įmonės pavadinimo, adreso, el. pašto adreso ir telefono numerio.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ INFORMACIJĄ

Surinktą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

 • Valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę;
 • Tobulinti, pritaikyti ir plėsti mūsų svetainę;
 • Suprasti ir analizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine;
 • Naujų produktų, paslaugų, funkcijų ir funkcionalumo kūrimui;
 • Bendrauti su Jumis tiesiogiai, įskaitant klientų aptarnavimo, atnaujinimų ir kitos su svetaine susijusios informacijos teikimo, rinkodaros ir reklamos tikslais;
 • Siųsti Jums el. laiškus;
 • Ieškoti sukčiavimo atvejų ir užkirsti jiems kelią;

ŽURNALO FAILAI

Pilaitės malūno pirtys taiko standartinę žurnalų failų naudojimo procedūrą. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi interneto svetainėse. Tai daro visos prieglobos paslaugas teikiančios bendrovės, ir tai yra prieglobos paslaugų analizės dalis. Žurnalo failuose renkama informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipiančiuosius / išeinančiuosius puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Šie duomenys nesusiję su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Šios informacijos paskirtis – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti naudotojų judėjimą svetainėje.

REKLAMOS PARTNERIŲ PRIVATUMO POLITIKA

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai arba skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, JavaScript arba žiniatinklio švyturiai, kurie yra naudojami atitinkamuose jų skelbimuose ir nuorodose, rodomuose www.pilaitesmalunopirtys.lt, kurie yra siunčiami tiesiai į naudotojų naršyklę. Tokiu atveju jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklamos kampanijų veiksmingumui matuoti ir (arba) reklamos turiniui, kurį matote Jūsų lankomose svetainėse, pritaikyti.

Atkreipkite dėmesį, kad Pilaitės malūno pirtys neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiosios šalys, ir jų nekontroliuoja.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ PRIVATUMO POLITIKA

Pilaitės malūno pirčių privatumo politika netaikoma kitioms svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politikomis. Joje gali būti nurodyta jų praktika ir instrukcijos, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Slapukus galite išjungti naudodamiesi individualios naršyklės parinktimis. Išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą su konkrečiomis interneto naršyklėmis rasite atitinkamose naršyklių svetainėse. Mūsų privatumo politika buvo sukurta naudojantis privatumo politikos kūrimo įrankiu internete.

PRIVATUMO TEISĖS

Vartotojai turi teisę:

 • reikalauti, kad vartotojo asmens duomenis renkanti įmonė atskleistų, kokių kategorijų ir kokius konkrečius asmens duomenis apie vartotojus ji surinko;
 • reikalauti, kad įmonė ištrintų visus įmonės surinktus vartotojo asmens duomenis;
 • reikalauti, kad įmonė, kuri parduoda vartotojo asmens duomenis, neparduotų vartotojo asmens duomenų.

Jei pateikiate užklausą, atsakymą turime pateikti per mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

BDAR DUOMENŲ APSAUGOS TEISĖS

Pilaitės malūno pirčių interneto svetainė – elektroninė parduotuvė stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Visada stengiamės apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Svetainės – elektroninės parduotuvės lankytojas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Norėtume įsitikinti, kad žinote visas savo teises, susijusias su duomenų apsauga. Kiekvienas naudotojas turi šias teises:

 • teisė susipažinti – turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų;
 • teisė į ištaisymą – turite teisę prašyti, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, Jūsų manymu, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti papildyti, Jūsų manymu, neišsamią informaciją;
 • teisė ištrinti duomenis – tam tikromis sąlygomis turite teisę prašyti, kad ištrintume Jūsų asmens duomenis;
 • teisė apriboti duomenų tvarkymą – tam tikromis sąlygomis turite teisę prašyti, kad apribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymą;
 • teisė nesutikti su duomenų tvarkymu – tam tikromis sąlygomis turite teisę nesutikti, kad tvarkytume Jūsų asmens duomenis;
 • teisė į duomenų perkėlimą – turite teisę prašyti, kad tam tikromis sąlygomis perduotume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai Jums.

Jei pateikiate užklausą, atsakymą turime pateikti per mėnesį. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis.

POLITIKOS PAKEITIMAI

Pilaitės malūno pirtys pasilieka teisę bet kuriuo metu šią politiką keisti, todėl kaskart naudodamiesi šia interneto svetaine – elektronine parduotuve turite iš naujo ją perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šios politikos.

GINČAI

Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus. 

Kontaktai iškilus klausimams
www.pilaitesmalunopirtys.lt
pilaitesmalunopirtys@gmail.com
Lietuva