Ekskursijoms / Edukacijoms / Užsakymams : info@pilaitesmalunopirtys.lt arba +370 699 38 562

Pirtininkai

Pirtininkas – žmogus (šios srities specialistas), kuris rūpinasi, kad pirties lankytojai gautų kokybiškas pirties paslaugas (pirtinimą, vanojimą, procedūras ir kt.), jaustųsi saugūs, apsupti dėmesio. Džiaugiamės, kad Pilaitės malūno pirtyse galime Jums pasiūlyti profesionalios pirtininkų komandos paslaugas. Visi mūsų pirtininkai yra ilgamečiai šios srities specialistai, nuolat keliantys savo kvalifikaciją ir meistriškumą, gebantys pajusti lankytojus ir taikyti įvairias pirties programas.

Susipažinkite su Pilaitės malūno pirtyse dirbančiais pirtininkais:

Profesionali pirtininkė

LARISA GURECKIENĖ

Gyvena pirtimis ir tuo dalinasi...

Profesionali pirtininkė

ELENA GUJYTĖ-BRUČIENĖ

„Prieš septynerius metus susipažinusi su tikrąja pirtimi tapau jos mėgėja ir puoselėtoja. Žinių sėmiausi iš iškiliausių Lietuvos ir užsienio pirties meistrų. Nors turiu ilgametę pirties programų vedimo praktiką, vis dar sutrinku išgirdusi klausimą, kokia bus pirtis. Juk kaskart ji vis kitokia. Labiausiai ji priklauso nuo mūsų gebėjimo ir noro priimti aplinką, įsiklausyti į save.“

Profesionalus pirtininkas

DONATAS MONKEVIČIUS

Informacija ruošiama

Profesionalus pirtininkas

KŠYŠTOF MOŽEIKO

„Esu aistringas pirtininkas, tradicinės lietuviškos pirties propaguotojas. Siekiu supažindinti žmones su teisingos pirties tradicijomis. Po mano pravesto pirties ritualo ir vantų šėlsmo žmonės išeina pailsėję, atgavę jėgas ir tarsi naujai atgimę.“

Profesionali pirtininkė

KRISTINA KVEDERIENĖ

„Pirtis man apie jaukų, tikrą, nuoširdų pabuvimą šilumoje, globoje, dėmesyje. Dažniausiai ritualus vedu tik Moterims, kad visos galėtų atsipalaiduoti ir pabūti savame nuogume, maloniame temperatūros ir garo santykyje, pasilepinti natūraliais mano pagamintais kūno šveitikliais, kaukėmis, pakvėpuoti augalais ir pajusti vantų šokį ant savo kūno. Ypatingai vertinu vandenį naudojamą pirties ritualuose ir jo naudoju daug, neretai jį vežuosi iš šaltinio, kad kūnas apsivalytų visapusiškai.

Lietuviškos pirties paslapčių mokiausi Perkūnijos pirties mokykloje bei įgijau Pirtininko specialybę Art Of Beauty profesinėje mokykloje.

Profesionalus pirtininkas

ROBERTAS GRUZINSKAS

Pirties procesas kiekvienam yra skirtingas - vantos, temperatūra, atmosfera, emocijos. Svarbu net ir smulkiausios detalės - kaip jaučiamės, kaip ilsimės.
Dalinuosi paprastomis, žemiškomis pirties akimirkomis, kurias daug metų rinkau, kaupiau, tobulinau.

Profesionali pirtininkė

JURGITA SHAKTI (MAZURKEVIČIŪTĖ)

Rengianti ir vedanti įvairias pirties programas - holistines, indvidualias, gamtos virsmų pirtis, mergvakarius su Baltiškais ritualais, edukacines programas, pirties meno mokymus. "Holistinė pirtis" įkūrėja.
Pirties meno pažinimo keliu pradėjusi žengti daugiau nei prieš 10 metų. Mokėsi iš vyro, kuris tuomet sėmėsi žinių Pirties akademijoje, vėliau pati gavo pamokymus iš Ąžuolės Bajor ir Vlado Jakubausko, Aleksando Grockio (Ukraina). Taip pat nemažai mokėsi savarankiai iš pajautos ir praktikos.
2013 metais susišlavė geriausios vanotojos laurus: Lietuvos III vanojimo čempionato 4 vietos prizininkė, Europos vanojimo Taurės I-osios vietos ir geriausios laisvosios programos prizininkė, Pasaulio Saunos Taurės (Sauna World Cup 2013) I-osios vietos nugalėtoja. Šiuo metu teisėjaujanti pirtininkų varžytuvėse Lietuvoje.
Jurgitai pirtis - holistinė erdvė, kur susitinka kūnas, mintys ir dvasia darnoje, jie ilsisi, atsistato, prisipildo prigimtinio resurso. Atsipalaidavus, čia sutinkame Save.
Kadangi žmogus yra ne tik kūnas, jis yra visuma, pirties ritualo metu Jurgita apjungia natūralias terapijas - šilumą, gamtos žolynų kvapus, sakralius garsus, prisilietimą, kvėpavimą, profesionalų vanojimą. Ji kurianti pirtyje saugią ir palaikančią erdvę, kad atėjusiam būtų kuo lengviau atsipalaiduoti.
Pasak Jurgitos, pirtis - tai mūsų protėvių dovana ir palikimas mums, turintis sakralią reikšmę ir transformuojančią galią.

Profesionalus pirtininkas

GIEDRIUS GERVYS

Myliu pirtį ir mielai būsiu Jūsų pagalbininku žengiant sveikos lietuviškos pirties pažinimo keliu. O lietuviška pirtis tai: sveikata, grožis ir puikus poilsis. Kviečiu visus pajausti lietuviškos pirties teikiamą atgaivą ir poilsį. Aš pabūsiu Jūsų vedliu einant šiuo nuostabiu keliu...

Profesionali pirtininkė

LINA KIREILĖ

Mano vardas Lina. Esu viena didžiausių pirtelių mylėtojų. Mano pirtyje telpa viskas: atsipalaidavimas, jaukumas, nuoširdumas, meilė, spa procedūros, atgaiva kūnui ir sielai. Esu baigusi pirtininkystės mokslus jau dviejose mokyklose – Perkūnijos ir Art of Beauty. Taip pat tobulinuosi ir pas kitus pirties meistrus.

Profesionalus pirtininkas

RENATAS ŽVALIAUSKAS

Informacija ruošiama

Profesionalus pirtininkas

YURA DONSKOV

Aš - Yura Donskov, garo meistras. Myliu žmones ir kiekvienu svečiu rūpinuosi kaip vaiku. Apgaubiu garu, užliūliuoju vantomis, šildau, prausiu, dainuoju lopšines. Mano pirtis – tai kūryba ir įkvėpimas, mano gyvenimo filosofijos ir misijos realizavimas šiuo metu. Pirtis – tai apsivalymo vieta, o kartais tai – mano šventovė, nes joje aš kreipiuosi į sielą ir Dievą. Pirtis – tai meilės, rūpesčio ir pasitikėjimo erdvė, kurioje padedu žmogui atstatyti, atkurti kontaktą su savimi, tapti vientisu. Mano pirtyje daug įvairovės, žaidimo, o tuo pačiu – rūpesčio ir dėmesio. Aš laukiu susitikimo su žmonėmis, kuriems aktualus gilus apsivalymo procesas. Mielai bendrausiu su Jumis angliškai, rusiškai, esant reikalui pasitelksiu padėjėjus, kalbančius lietuviškai. Taip pat aš mokau perti ir mielai perduosiu savo patirtį, įgūdžius ir žinias apie pirties procesus.

Profesionali pirtininkė

BIRUTĖ LENKTYTĖ-MASILIAUSKIENĖ

Ši kelionė prasidėjo labai seniai – nuo domėjimosi augalais, Lietuvos istorija bei etnine kultūra, meditacinėmis ir kūno psichoterapijos technikomis. Iš jų gimė tuo metu nauja ir netikėta moteriškos „Laumių pirties“ idėja, netrukus išaugusi į savitą pirties kelią, kuriuo dalinuosi – kartais knygose, televizijoje, dar – vesdama mokymus trijuose žemynuose... Ir, žinoma, pirtyje – su tais, kurie neretai irgi ieško Kažko. Kitaip, savitai. Giliau. Arba tiesiog – lengvai ir smagiai! Čia jau kaip pirties laumės lems...

Profesionalus pirtininkas

VAIDOTAS PETRAUSKAS

Kviečiu mus susitikti ten, kur mintimis keliaujame vaikystės takais, kur mus aplanko džiaugsmas ir ramybė, kur nuprausiame savo kūną ir sielą, kur jaučiamės saugūs lyg motinos gamtos įsčiose, kviečiu Jus į pirtį.

Pirtis atpalaiduoja ir suteikia jėgų naujam rytojui, kurti aplink save gražų pasaulį, kuriame būtume sveiki, energingi ir veiklūs.

Panaudodamas 16 metų patirtį ir meilę pirčiai būsiu Jūsų gidas atrandant kažką naujo paprastuose dalykuose.

Profesionalus pirtininkas

SAULIUS DAVIDAVIČIUS

Esu pirtininkas - masažuotojas. Be galo myliu lietuvišką pirtį ir esu sukaupęs nemažą žinių
bagažą, todėl mielai dalinuosi savo sukaupta patirtimi bei meile lietuviškai pirčiai su visais, kurie nori pažinti, išmokti ar atrasti kažką naujo apie lietuvišką pirtį! Taip pat vedu mokymus bei konsultuoju pirčių įrengimo ar personalo rengimo klausimais.