Ekskursijoms / Edukacijoms / Užsakymams : info@pilaitesmalunopirtys.lt arba +370 699 38 562

Paslaugos

Pilaitės malūno pirtys kviečia Jus atsipalaiduoti trijose nuostabiose pirtyse – Senojoje, Mažojoje ir Didžiojoje. Jūsų laukia autentiška aplinka, karštas garas ir profesionali pirtininkų komanda!

Tai dovana – tinkanti bet kokio amžiaus ar profesijos žmogui, porai, šeimai ar kolektyvui, kai linkite atsipalaiduoti, pailsėti, pasisveikatinti. Galite įsigyti dovanų kuponus sumai, renginiui, procedūrai, ritualui. Esame lankstūs ir visada prisitaikome prie Jūsų pageidavimų.

Bilieto į pirties renginį kaina – 50 Eur.

Nėra savaitės, kai neorganizuojame pirties vakarų / renginių. O jie būna patys įvairiausi! Pirties renginių aprašymą ir bilietus galite rasti skiltyje „Renginiai“.

Gal norite į pirtį pasikviesti Jums svarbius žmones ir atsipalaiduoti, kai profesionalus pirtininkas (-ė) veda pirties ritualą asmeniškai Jums? Turime nuostabią profesionalių pirtininkų komandą, kurie pasiruošę Jums suteikti nepamirštamus įspūdžius.

Pirtininko (-ės) paslaugų Senojoje pirtyje kaina 4-8 asmenims – 150 Eur.
Pirtininko (-ės) paslaugų Mažojoje pirtyje kaina 2-4 asmenims – 100 Eur.
Pirtininko (-ės) paslaugų Didžiojoje pirtyje kaina 8-12 asmenų – 200 Eur.

Pirtininką (-ę) galite rinktis Jūs arba pasitikėti mūsų pasiūlymu.

Gal Jūs pats domitės pirties ritualais ir puikiai mokate vanoti? O gal norite tiesiog ramiai pasikaitinti? Tokiu atveju siūlome tiesiog išsinuomoti pirtį ir joje pabūti taip, kaip Jūs įsivaizduojate.

Senosios pirties nuomos kaina 4-8 asmenims be pirtininko (-ės) paslaugų – 170 Eur (trukmė 5 val.).

Mažosios pirties nuomos kaina 2-4 asmenims be pirtininko (-ės) paslaugų – 120 Eur (trukmė 5 val.).

Didžioji pirtis savarankiškam pirtinimuisi nuomojama, jeigu kartu yra žmogus, išmanantis apie pirtį. Kaina – 320 Eur (trukmė 5 val.).

Aptarkime detales individualiai.

Aptarkime detales individualiai.

Aptarkime detales individualiai.

Aptarkime detales individualiai.

Turime nuostabių partnerių, kurie pirties mylėtojams siūlo įvairiausias kvapnias vantas, pirties kosmetiką (hidrolatus, šveitiklius, aliejus ir t.t.), pirties drabužius, kepures ir kitus pirties reikmenis (volelius ir t.t.). Atvykę į pirtį klauskite ir už papildomą mokestį galėsite visa tai įsigyti.

Jeigu neradote Jums tinkamos paslaugos – rašykite, skambinkite ir aptarę Jūsų pageidavimus individualiai rasime išeitį!